Home / Kredi Kartları / Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Özellikleri

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Özellikleri

Anadolubank, kredi avantajlarında gösterdiği hassasiyeti kredi kartlarında da göstermeye devam ediyor. İhtiyaçlarınıza yanıt verecek çok sayıda fırsat ile karşınıza çıkan banka, kredi kartlarında ‘’World’’ ayrıcalığını da bünyesinde barındırıyor. An itibarıyla 3 adet kredi kartı seçeneği mevcut. Classic, Gold, Platinum. Tamamı World desteğini barındıran kartlardır ve ihtiyaçlarınıza yönelik bir şekilde oluşturulduğunu da ifade etmek gerekiyor. Dilerseniz kısa kısa bu kart gruplarının yıllık aidat ücretlerine ve ek kart ücretlerine hep birlikte göz atalım.

Classic World: Yıllık aidat ücreti 66 lira olarak karşımıza çıkıyor ve birçok banka ile kıyasladığımızda bu rakamın gayet uygun bir rakam olduğunu görebiliyoruz. Ek kartlarınız için yıllık aidat tutarı ise 33 lira olarak belirlenmiş durumda.

Gold World: Yıllık aidat ücreti 82 lira olarak belirlenmiş durumda ve bu bedel ek kartlar için 38 lira olarak karşımıza çıkıyor.

Platinium World: 93 liralık yıllık kart aidatı söz konusu ve ek kart için bu tutar 44 lira olarak belirlenmiştir.

Kredi kartı faiz oranına ise %1.84 olarak belirlenmiştir ancak bu oran değişiklik gösterebiliyor. Resmi web sitesinden aldığımız güncel bilgi bu yönde ve zaman zaman siteyi ziyaret ederek kredi kartları hakkındaki bilgilere de daha detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kredi kartlarının tamamı nakit avans özelliğini barındırmaktadır ve acil nakit ihtiyaçlarınıza da hem daha hızlı hem daha kusursuz bir şekilde yanıt verdiğini söylemek mümkündür. Dilerseniz kredi kartı başvuru sürecine ve bu başvuruları hangi kanallar aracılığı ile yapabileceğinize göz atalım…

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yine resmi web sitesinden aldığımız bilgiler doğrultusunda sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışacağız. Kredi kartı başvurularınızı online olarak ya da sms yolu ile yapamıyorsunuz. Kredi katı almak istiyorsanız eğer size en yakın şubeye gitmeniz ve kişisel olarak başvurmanız gerekiyor. Banka bazı durumlarda ek belge talebinde bulunabilir ve yasal olarak da bu hakka sahip olduğunu ifade etmek gerekiyor. Kredi kartı başvurusu ile ilgili çağrı merkezi ekibinden de bilgi alabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir