Fibabanka İletişim – Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fibabanka iletişim için 0850 222 77 77 ve 444 88 88 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, birçok bankacılık işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka çağrı merkezi 7 gün 24 saat müşterilerine destek vermektedir.

Ülkemizde hizmet veren bankalardan biri olan Fibabanka, bankacılık işlemleri için birçok seçenek sunuyor. Yurt içindeki banka şubeleri haricinde internet sitesinde bulunan online bankacılık ve cep telefonlarında kullanılan mobil uygulamayla bankacılık işlemlerine her zaman ulaşım sağlamaktadır.

Fibabanka telefon bankacılığı seçeneğiyle de 7 gün 24 saat tüm işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan bankalardan biri konumunda bulunmaktadır. Fifabanka müşterileri günün her saatinde, mesai saatleri içerisinde, hafta sonu cumartesi, pazar günleri, mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde çağrı merkezi yoluyla tüm işlemleri tek bir telefonla yapabilmektedir.

fibabanka iletişim

Fibabanka Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Fibabanka müşteri temsilcisine, 0850 222 77 77 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. 0850 li numarasının yanı sıra 444 88 88 müşteri numarası kullanarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka müşteri temsilcisiyle birçok bankacılık işlemini güvenilir ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz gibi şifre değiştirme işlemini de sesli yanıt sistemi ile kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka İletişim İle Gerçekleştirilebilen İşlemler Nelerdir?

Fibabanka müşteri hizmetleri numarasından bankacılık ve kredi kartı işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Fibabanka destek hattından yapılabilen bankacılık hizmetleri:

 • Havale, EFT ve Virman işlemleri
 • Fibabanka hesap açma işlemi
 • Vadeli mevduat hesabı ile ilgili işlemler
 • Döviz alımı ve satımı
 • Bono ve tahvil alımı ve satışı
 • Kredi başvurusu ve kullanımı
 • Halka arz, fon ve sigorta işlemleri
 • Banka kartı işlemleri
 • İnternet bankacılığı şifre değiştirme işlemi
 • Şikayet, öneri ve talepte bulunma
 • Müşteri bilgileri güncelleme

Fibabanka destek hattyla yapılabilecek kredi kart hizmeleri:

 • Kredi kartı borç bilgisi sorgulama
 • Kredi kartı ödemesini gerçekleştirme
 • Otomatik talimat verme ve değiştirme
 • Kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme işlemi
 • Kredi kartı yenileme ve kayıp çalıntı kart bildirme
 • Kredi kartı bilgi güncelleme işlemleri.

Fibabanka telefon bankacılığı kullanarak yapılan bazı işlemlerde ücret tahsil edilebilmektedir. Her yapılan işlem öncesinde komisyon maliyeti hakkında bilgi verilir. Tüm bankacılık hizmet ücretleri hakkında müşteri yetkilisinden veya bankanın internet sitesinde bulunan ürün ve hizmet ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Denizbank İletişim – Müşteri Hizmetleri Telefon Bankacılığı Numarası

Denizbank iletişim numarası olan 0850 222 0 800 telefon bankacılığı numarasın herhangi bir kayıta gerek olmadan arayarak destek alabilirsiniz. Denizbank müşteri temsilcisine ulaşabilir yada sesli yanıt sistemini kullanarak yapmak istediğiniz işleme daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri numarası ile bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Üstelik sesli yanıt sistemi sizi sesinizden tanıyarak güvenli bir şekilde hizmet sunuyor. Banka ürünleri haricinde şikayet ve çeşitli çözüm taleplerinizi de Denizbank iletişim telefonu ile bankaya ulaştırma imkanı bulabiliyorsunuz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Denizbank müşteri hizmetleri tel numarası 0850 222 0 800 arayarak hızlı ve güvenilir şekilde çağrı merkezinde tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterilerinin telefon bankacılığı hizmetinden yararlanabilmesi için herhangi bir başvuru yapmasına gerek yoktur. Denizbank telefon bankacılığı tüm işlemleriniz ve sorularınız için bankayla en kolay iletişim platformudur. Banka müşterisi olmak istiyorsanız Denizbank hesap açma yazısından faydalanabilirsiniz.

 • Denizbank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası: 0850 222 0 800
 • Denizbank müşteri memnuniyeti telefon numarası: 0850 222 0 801
 • Denizbank Afili bankacılık hattı telefon numarası: 0850 225 21 21

Denizbank İletişim, Şikayet ve Öneri Formu

Denizbank sizlere çeşitli bildirimde bulunabilmeniz amacıyla bir iletişim formu da bulunmaktadır. Tüm bankacılık hizmetleri için Denizbank iletişim numaralarını kullanabileceğiniz gibi, şikayet, talep, memnuniyet ve önerilerinizi de bu formu kullanarak bankaya bildirebilirsiniz.

Denizbank’a bildirimde bulunabileceğiniz iletişim formuna bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri telefonunu aradığınızda 1 tuşu ile Denizbank müşteri temsilcisi vasıtasıyla sadece kayıp/çalıntı kart bildirimi için en hızlı şekilde bildirebilirsiniz. Diğer türlü sizi sesli yanıt sistemine yönlendirecektir. Yapmak istediğiniz işlemi sesli yanıt sistemine söylemeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Çağrı Merkezi İle Yapılabilecek İşlemler

Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda sizi ilk olarak sesli yanıt sistemi karşılayacak ve ne yapmak istediğinizi soracaktır. Sanal asistana talep ettiğiniz işlemi söylediğinizde en doğru menüye yönlendirecektir. Sanal asistan ile yapabileceğiniz işlem listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz sesli yanıt sisteminden çıkarak tuşlama ile yine aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank iletişim numarasını tuş kullanarak tercih ettiğinizde müşteri temsilcisi ile yapabileceğiniz işlem listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Denizbank Sesli İmza Oluşturma

Sesli imza, günümüzde bir çok bankanın telefon bankacılığı hizmetinde kullandığı yöntemlerden biridir. Son derece güvenli olan sesli imza sayesinde işlemleriniz sırasında şifre kullanmak zorunda kalmazsınız. Sesli imza tıpkı parmak izinde olduğu gibi kişiye özel bir sistemdir. Güvenilir yapısı ve kopyalanamaz olması banka ve diğer sektörlerde kullanımını arttırmıştır.

Denizbank müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kendi sesli imzanızı oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, görüşme sırasında önceden belirlenen ve size verilecek olan cümleyi ardı ardına üç kez söylemeniz olacaktır. Sesli imzanızı oluşturduktan sonra bundan sonraki tüm aramalarınızda kullanıma açılacaktır.