Kredi Portal

Denizbank Hesap Açma İşlemi En Kolay Nasıl Yapılır

Denizbank hesap açma başvurusu yaparak, ihtiyacınız olan tüm bankacılık işlemlerini çok kolay yapabileceğiniz bir vadesiz hesaba sahip olabilirsiniz. Açılacak bu hesapla EFT, havale yapabilir, kredi kartı borcu, fatura ödeme, otomatik ödeme talimatı gibi bir çok işlemi hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank yeni hesap açılışından sonra size verilecek bankamatik kartını, yanınızda nakit taşıma gereksinimi olmadan tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Banka kartıyla tüm ATM’lerden günük limit dahilinde ihtiyacınız olan parayı hesabınızdan çekebilirsiniz.

Denizbank Hesap Açma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank vadesiz hesap başvurusu yapmak için size en yakın banka şubesine uğramanız gerekmektedir. Bankada bulunan müşteri temsilcisine hesap açma isteğinizi belirtmeniz sonucunda gerekli işlemler başlatılarak en kısa sürede hesap sahibi olmanız sağlanacaktır.

Eğer bir Denizbank hesap sahibi iseniz, vadeli, altın, döviz gibi mevduat hesaplarını banka şubelerinden, internet bankacılığı veya telefon bankacılığı kullanarak açabilirsiniz.

Henüz bankada hiç hesabınız yok ve vadeli hesap açtırmak istiyorsanız bankanın vadeli hesap mevduat hesabı başvuru formunu kullanabilir yada Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Denizbank Hesabı Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Banka hesabı açtırmak için banka sizden bir takım bilgiler istemektedir. Yeni hesap açılışında banka şubesine giderken mutlaka T.C. kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyetinizi yanınızda bulundurun. Bunun haricinde ikame ettiğiniz adres bilgisi ve bankanın size ulaşabileceği iletişim bilgileri de gerekmektedir.

Bankada hesap açılışı gerçekleştikten belli bir süre sonra alışveriş ve para yatırma/çekme işlemlerinde kullanabileceğiniz ATM kartı tercihinize göre adresinize veya şubeye gelecektir. Kartın ulaşma süresi yaklaşık olarak 10 gündür. Daha fazla bilgiye müşteri temsilcisinden ulaşabilirsiniz. Gelecek olan Denizbank hesap kartı internetten alışverişe açarak online alışverişlerinizde kullanmanız mümkün olacaktır.

Denizbank müşterilerinden hesap açılışında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bankacılık işlemleri için önceden belirlenen miktarlarda ücret alınabilmektedir.

Denizbank Mevduat Hesapları Nasıl Açılır?

Denizbank mevduat ürünleri arasında bir çok vadeli ve vadesiz hesap çeşidi bulunmaktadır. İstediğiniz zaman vadeli ve vadesiz altın hesabı açabileceğiniz gibi dolar, Euro gibi yabancı para biriminde vadesiz ve vadeli hesap veya hisse senedi hesabına sahip olabilirsiniz.

Mevduat hesabı açmak için banka şubelerini kullanabileceğiniz gibi internet bankacılığı ve Denizbank müşteri hizmetleri numarasından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Hep Yanınızda

Denizbank hesap açma işlemi sırasında veya daha sonradan bankacılık ürünlerinden olan kredili mevduat hesabına (KMH) başvuruda yapılabilmektedir. Denizbank kurtaran hesap açma başvurusu banka tarafından onaylanması durumunda belirli bir limit tanımlanır. Bu limiti hesabınızda para olmasa dahi her türlü havele, eft, alışveriş ve ödemelerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik kurtaran hesaptan kullandığınız limiti istediğiniz takdirde 12 aya kadar taksitlendirme yapmanızda mümkündür.

Denizbank kurtaran hesap açma işlemi için banka şubesi, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kullanılabildiği gibi bankaya mesaj atarak ta başvuru yapılabilmektedir. Bunun için cep telefonunun mesaj bölümünden KURTARAN boşluk T.C. kimlik numarası yazıp 3280 e gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.