Home / Krediler / Denizbank SMS İle Anında Kredi Başvurusu

Denizbank SMS İle Anında Kredi Başvurusu

Kredilere olan ilginin her geçen gün artmasıyla birlikte bankalar arasında tatlı bir rekabet yaşanmaya da başlanmıştır. Bankalar kendi politikaları çerçevesinde kredi ürünlerini müşterilerinin talepleri doğrultusunda çeşitli kampanyalar çerçevesinde birçok avantajla birlikte kullandırmaktadır. Kredi kampanyalarından yaşanan rekabete bağlı olarak bankalar kendi aralarında bu ürünleri düşük faizli, uygun ödeme koşullu, masrafsız, kefilsiz, belgesiz ve kolay başvuru avantajları gibi fırsatları sunmak suretiyle göstermektedir.

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren Denizbank müşterilerinin finansal talepleri doğrultusunda tüm ihtiyaçları için kredi ürününü kolay başvuru imkanıyla sunmaktadır. Kredi çekerken birçok prosedüre takılmak istemeyen zamanı değerli olan vatandaşlarımız Denizbank’ın SMS ile kredi ürününü kullanabilirler.

Denizbank SMS ile Kredi Kullanımı
Kredi ürünleri kapsamında bankalar müşterilerine fırsatlar sunmaya devam ediyorlar. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Denizbank, tüm ihtiyaçları doğrultusunda kredi kullanmak isteyen müşterileri için hızlı, kolay ve pratik kredi başvurusu imkanını sunmaktadır. Buna göre Denizbank SMS ile kredi adını verdiği krediyi gönderilecek olan bir SMS ile sahip olmalarını sağlamaktadır. Banka müşterileri talep etmeleri halinde 55.000 TL maksimum limitli ve 48 aya kadar varan geri ödemeleriyle bu krediyi kullanabilirler. Kolay ve hızlı başvurunun yanı sıra Denizbank müşterilerinden herhangi bir şekilde evrak veya kefil istememektedir. Düşük faiz oranlarına sahip olan bu krediyi banka müşterileri kullanmadan önce bankanın internet sayfasında bulunan kredi hesaplama ekranını veya hazır olarak hesaplanmış kredi bilgilerinden faydalanmak suretiyle krediye ait tüm bilgilere sahip olabilirler.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok hizmet artık dijital dünya üzerinden verilmektedir. Dijital dünyanın kalbinin attığı sektörlerden biri de bankalar olup birçok kuruluş müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına bankacılık ürünlerinin büyük bir bölümünü bilgisayar, mobil, tablet ve internet teknolojisi üzerinden sunmaktadır. Banka şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra bankaların telefon, internet ve mobil bankacılık hizmet kanalları üzerinden verdikleri hizmetler büyük avantaj sunmaya devam ediyor. Yenilikçi anlayışa sahip olan Denizbank’ta bu bankalardan biri olup müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını artık dijital dünyanın üzerinden karşılamaktadır. Buna göre Denizbank SMS ile kredi ürününü kullanmak isteyen ister banka müşterileri isterse de diğer banka müşterileri gönderecekleri bir SMS ile birlikte bu krediyi kullanabilirler.

Cep telefonlarının mesaj bölümüne KREDİM boşluk T.C. Kimlik Numarasını yazdıktan sonra bankanın 3280 numaralı hattına kısa mesaj atmaları yeterlidir. Bu mesajla birlikte banka müşterisi 55.000 TL limit, düşük faiz oranı ve 60 aya kadar vade imkanlarıyla SMS krediyi kullanabilmektedir. Mesajın gönderilmesinden sonra küçük bir araştırma yapan Denizbank talepte bulunan müşterisine 5 dk. gibi kısa bir süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır. Kredinin olumlu sonuçlanması durumunda SMS ile kullanılacak kredi miktarı ve geri ödeme vadesi müşteriye bildirilir. Bu bilgilendirmeyle birlikte banka müşterisi en yakın Denizbank şubesine gitmek suretiyle SMS ile başvuru yapmış olduğu krediyi kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir