Kredi Portal

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Rahatlatıyor

Şekerbank borç transferi kredisi ile diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi kredi borçlarınızın tamamını kapatıp uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle Şekerbank’a ödemeye devam edebilirsiniz.

Bankalar müşterilerinin çeşitli her türlü finansal taleplerine çözümler sunmaktadır. İhtiyacın çeşidi ne olursa olsun bankalar kendi müşterileri için birçok kredi ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Ülkemizde hizmet veren birçok banka çeşitli zaman dilimlerinde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi kullandırmaktadır. Çeşitli faiz oranları, uygun geri ödeme vadesi ve masrafsız olarak kullandırılan bu krediler ihtiyaca yönelik olarak veya doğrudan tüketicinin kullanımına sunulmaktadır.

Müşterilerinin her türlü talebine yönelik olarak kredi kullandıran bankalardan biri olan Şekerbank düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme vadeleriyle birçok krediyi bünyesinde barındırmaktadır. Bankanın düzenli olarak yapmış olduğu kredi kampanyaları doğrultusunda bu dönemde Şekerbank borç transferi kredisi olarak bilinen yeni ürünün tanıtımını gerçekleştirmektedir.

Şekerbank Borç Transferi Kredisi Nedir?
Onlarca bankacılık ürününe sahip olan Şekerbank, kurulduğu ilk günden bu yana birçok bankacılık hizmetini siz değerli müşterilerinin kullanımına sunuyor. Bankanın bu dönemde yapmış olduğu kredi kampanyalarından biri de borç transferi kredisidir.

Hangi bankadan olursa olsun müşterilerinin bankalarda yer alan bireysel kredi, kredili mevduat hesabı, kredi kartı ve diğer borçlarını Şekerbank otomatik olarak borç transferi kredisiyle kapatıyor. Düşük tahsis ücretine sahip olan bu kredi 3 aydan 60 aya kadar değişen geri ödeme vadeleri ve kredi vadesine göre değişen faiz oranlarıyla verilen bir kredidir. Buna göre banka müşterileri bu krediyi talep etmeleri halinde 100.000 TL’ye diledikleri limiti de seçebilmektedirler. Şekerbank borç transferi kredisi geri ödeme vadesine göre 3-60 ay arası için %1,39 faiz oranlarında kullandırılıyor.

Borç Transferi Kredi Hesaplama
Şekerbank müşterileri diğer bankalarda bulunan tüm borçlarını tek bir çatı altında toplamak için borç transferi kredisini kullanmadan önce talep edecekleri kredi tutarına göre hesaplama yapabilirler. Buna göre banka müşterileri Şekerbank’ın internet sitesi üzerinde mevcut olan bireysel kredi hesaplama ekranını kullanmak suretiyle kullanacakları kredi ürününe göre aylık taksit tutarı, alınacak ücretler, aylık ve yıllık toplam maliyet oranları ve toplam geri ödeme vadesi gibi bilgilere sahip olabilirler. Bunun için yapmaları gereken tek şey hesaplama ekranında yer alan kredi türü, çekilecek kredi tutarı ve aylık geri ödeme vadesini girmeleri yeterlidir.

Şekerbank Borç Transferi Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?
Müşterilerinin ihtiyaçları için kredi kullandıran bankalar ürünlere başvuru işleminde kullandıkları ortak hizmet kanalları banka şubeleridir. Şekerbank’ta farklı bankalardaki borçlarının tamamını Şekerbank borç transferi kredisinde toplamak isteyen müşterilerini en yakın banka şubesine beklemektedir. Banka şubelerinde görevli olan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığıyla yapacakları başvuru öncesinde yanlarında tüm borçlarını gösteren banka bilgilerini, nüfus cüzdanını ve aylık maaş bordrosunu getirmeleri gerekmektedir. Evraklarla birlikte kısa süre içerisinde yapılacak başvuru işleminden sonra kredi ürünü aynı gün içerisinde kullanılabilmektedir.

Yorumlar
 1. soner atlas dedi ki:

  cokcok iyi emekliler için

 2. Leyla dedi ki:

  Borclarimi kapatmak istiyorum

 3. Mürşide dedi ki:

  Borclarimi kapatmak borçları altında ödemek istiyorum

 4. Emir dedi ki:

  Borç kapatma kredisi kullanmak istiyorum

 5. Şevket.demirel dedi ki:

  Benim50000tele.borcum.var.borc.kapamma.kredisi.yapabilirmiyim