Kredi Portal

Şekerbank Hesap Açma Başvurusu, Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Şekerbank hesap açma başvurusu yaptıktan sonra açılan vadesiz mevduat hesabında bulunan paranızı şubeden veya kartınızla dilediğiniz zaman kullanabilir, düzenli olarak ödediğiniz faturalar için otomatik ödeme talimatı oluşturabilir, tüm bankacılık işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Şekerbank hesabında bulunan tasarruflarınız güvende olacaktır. Hesabınızda bulunan tasarruflara hızlıca ulaşabilmek için ATM kartı alabilirsiniz. Bankamatik kartınızla ATM lerden anında hesabınıza ulaşım sağlayarak, para çekme ve yatırma gibi bankacılık işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank hesap açma başvurusu sırasında veya daha sonra açılacak olan internet şubesi kullanıcı hesabıyla tüm mevduat ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığına bu kullanıcı şifresi ile girebilir, bulunduğunuz yerden bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank Hesap Açma Başvurusu

Şekenbank hesap açma başvurusu, şu an sadece bankanın şubelerinde yapılabilmektedir. Banka hesabı açmak için en yakın şubeye başvurmanız ve müşteri temsilcisine isteğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Size en yakın Şekerbank şubesini öğrenmek için bankanın resmi internet sitesini kullanabilirsiniz.

Hesap açma başvurusu sonrasında vadesiz hesap açılacaktır. Vadeli veya altın hesabı açmak için banka şubelerinden, internet bankacılığı, mobil bankacılık veya telefon bankacılığından yardım alabilirsiniz.

Şekerbank Mevduat Hesabı Açmak İçin İstenilen Belgeler

Şekerbank hesabı açmak için banka şubesine gittiğinizde evrak olarak  T.C. kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanınızın ve ikametgah belgenizin bulunması yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisi kimlik bilgileri, telefon ve adres gibi gerekli bilgileri aldıktan sonra formu doldurup imzalamanızı isteyecektir. Sonrasında başvurunuz tamamlanmış ve hesabınız açılmış olacaktır.

Şekerbank Hesap Açma Ücreti

Şekerbank, vadesiz hesap açmak isteyen müşterilerinden herhangi bir hesap açılış ücreti istememektedir. Sonradan istediğiniz taktirde yollanacak olan ATM kartı içinde ücret talep edilmemektedir. Yalnız bankacılık hizmetlerini kullanırken önceden belirlenen bir takım ücretler bulunur. Bu ücretlere Şekerbank internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Şekerbank Hesap Kapatma İçin Yapılaması Gerekenler

Şekerbank hesap kapatma işlemi için banka şubelerini, internet bankacılığı, mobil uygulama bankacılığı veya Şekerbank çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Kapatma başvurusu sonrasında onay alındıktan sonra işleminiz gerçekleştirilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.