Home / Krediler / Ziraat Bankası Anında Tüketici Kredisi Alabilirsiniz

Ziraat Bankası Anında Tüketici Kredisi Alabilirsiniz

Müşterilerinin finansal tüm ihtiyaçlarına çözümler sunmak için hizmet kalitesini ve çeşitliliğini arttıran bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, sektörün içerisinde rekabetçi bankalar arasına girmeyi başaran kurumlardandır. Devlet destekli bir banka olmasına karşılık birçok bankacılık işleminde müşterilerine daha kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek için özel bankalarla yarışacak konuma sahiptir. Bilinen devlet bankası kabuğunu çoktan kırmış olan Ziraat Bankası artık yeniliklerin ve bankacılık hizmetlerinin yeni adresi olmuştur.

Bireysel ve ticari müşterilerinin her türlü bankacılık ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışan banka özellikle kredi ürünleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Ziraat Bankası düşük faiz oranları, uygun geri ödeme vadeleri ve masrafsız kredi seçenekleriyle sektör içerisinde en çok tercih edilen bankalar arasına girmeyi başarmıştır. Birçok bankanın kredi ürünlerinde kredi tahsis ücreti veya dosya masrafı adı altında almış olduğu ürünleri Ziraat Bankası asla talep etmemektedir.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Bireysel banka müşterilerinin kendi ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek için talep edebilecekleri “masrafsız tüketici kredisi” Ziraat Bankası ayrıcalığıyla verilmektedir. Banka olarak müşterilerinden herhangi bir şekilde komisyon veya kredi masrafı talep etmeyerek tüketici veya ihtiyaç kredisi noktasında en çok kredi kullandıran banka konumuna gelmektedir. Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri hizmet vermiş olduğu banka şubelerine bekliyor. Uygun faiz oranları ve kolay geri ödeme vadeleriyle kullanılabilecek tüketici kredisi hiçbir şekilde tahsis ücreti almamakta, istihbarat ve haberleşme gibi ücret veya komisyonları krediye dahil etmemektedir. Kredi talebinde bulunan müşterinin ana para talebi neyse hiçbir kesinti yapmadan doğrudan ödeme imkânı sunulmaktadır.

Masrafsız Tüketici Kredisi Hesaplama

Tüketici kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri talep edecekleri kredi miktarının geri ödeme vadesine göre aylık faiz oranları, aylık kredi taksitleri ve diğer bilgilerini öğrenme adına kredi hesaplama aracını kullanabilirler. Bunun için Ziraat Bankasının internet platformunda yer alan bireysel müşteri hizmetleri sayfasında yer alan krediler bölümüne girmesi yeterlidir. Sayfanın alt kısmında yer alan “Hesaplama Aracına” tıkladıktan sonra açılan yeni ekranda “Almak İstediğiniz Kredi Türü, Almak İstediğiniz Kredi Tutarı, Ödeme Sıklığı ve Vade” bilgilerini girdikten sonra “Hesapla” ikonuna tıklamanız yeterlidir. Hesaplama işleminden sonra yeni açılan sayfada krediye ait faiz oranı, yıllık maliyet oranı, taksit tutarı ve diğer bilgiler yer almaktadır. Yapılan hesaplama işleminden sonra kendisine uygun gelen kredi miktarını belirlendikten sonra en yakın Ziraat Bankası şubesine banka müşterilerini gitmeleri yeterlidir.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Masrafsız tüketici kredisine dair tüm bilgi ve hesaplamaları yaptıktan sonra krediyi kullanabilmek için en yakın Ziraat Bankası şubesine giderken kredi başvurusu için gerekli belgeleri de yanınızda götürmeyi unutmayın. Masrafsız kredi için gerekli belgeler;
– Başvuru formu (Banka personeli size doldurtacaktır)
– Krediyi başvuru yapacak olan kişinin kimlik bilgilerini gösteren belge
– Çalışma durumunu gösteren gelir belgesi
– Tüzel kişilikler veya serbest meslek mensupları için gerekli olan evraklar

One comment

  1. faizi ne kadar birde ben takipdeğim kıredi çıkarmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir