Home / Krediler / Enpara Hızlı Masrafsız İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda

Enpara Hızlı Masrafsız İhtiyaç Kredisi Anında Hesabınızda

Yeni Nesil Bankacılık Enpara
Finans sektöründe yer alan bankalar müşterilerine daha iyiyi verebilme adına hizmetlerini geliştirmeye özen göstermektedirler. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan bankalar yeni nesil teknolojik ürünleri kullanmak suretiyle hizmet kalitesini ve güvenilirliği bir adım öteye götürmenin planlarını yapmaktadırlar. Kullanılan bilgi teknolojileri sayesinde klasik bankacılık anlayışı artık dijital dünyaya taşınmaktadır. Banka şubeleri, ATM ve telefon bankacılığı gibi hizmetlerin yerini mobil, internet ve şubesiz bankacılık anlayışı almaya başlamıştır. Birçok banka hizmetlerini bu platformlara taşımış olsa da bununla yetinmeye bankalarda mevcuttur.

QNB Finansbank bünyesinde yer alan Enpara bankacılık anlayışını baştan aşağıya değiştirmektedir. Hiçbir şubesi bulunmayan bu platform müşterilerine bir bankadan fazlasını vermektedir. Yenilikçi bir banka anlayışına sahip enpara.com sadece dijital dünya üzerinden hizmet vermekte olup müşterilerine mobil, tablet ve bilgisayar cihazlarıyla ulaşmayı sağlamaktadır. Masrafsız bankacılık sloganıyla da hareket eden enpara müşterilerinin bankacılık hizmetlerine karşılık herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi
Bankacılık anlayışını baştan aşağıya değiştiren enpara.com müşterilerinin klasik bankacılık hizmetlerinin yanında kredi kullanım imkânını da sunmaya başlamıştır. Enpara müşterilerine sunulan bu hizmet sayesinde herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan diledikleri zaman bankanın uygun gördüğü miktarlarda ihtiyaç kredisini kullanabilirler. Enpara masrafsız ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine kullandırdığı ihtiyaç kredisi 1 aydan 48 aya kadar geri ödeme vadeleriyle sunulmaktadır. Düşük faiz oranları ve masrafsız olarak sunulan bu kredi için en para müşterileri kendi ekranlarından takip edebildikleri gibi QNB Finansbank Enpara platformundan da takip edebilirler. Masrafsız kredinin maksimum kullanım miktarını banka 30.000 TL olarak belirlemiş olup talepte bulunan kişinin bilgileri incelendikten sonra bankanın onayı doğrultusunda bu miktara kadar ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu için Enpara müşterileri kendi ekranlarını kullanabildikleri gibi banka dışı müşterilerinin de kredi başvurusu yapabilecekleri QNB Finansbank Enpara’nın internet üzerindeki ekranını kullanabilirler. Masrafsız ihtiyaç kredisi ekranı üzerinden kredi başvurusu için açılan ekranda yer alan “Kredi Tutarı” bilgisi maksimum 30.000 TL’ye kadar herhangi bir bilgi girmek suretiyle yazılır. Miktarın yazılmasıyla birlikte aşağıda yer alan tabloda geri ödeme vadelerine göre “Taksit tutarı, Hesaba yatacak net tutar, Toplam geri ödeme tutarı, Aylık faiz oranı, Sigorta prim tutarı ve Yıllık maliyet oranı” gösterilir. Müşterinin hesabına hangi vade süresi uygunsa o seçilir ve en alt kısımda yer alan “Başvur” ikonu seçilir. Açılan yeni ekranda “T.C. Kimlik numarası, Doğum tarihi ve Cep telefonu” bilgileri girilir. Bilgilerin girilmesinden sonra cep telefonuna “SMS Onayı” adı altında bir mesaj gönderilir ve ekranda uygun yere gönderilen şifre yazılır. Şifrenin girilmesinden sonra son işlemler platform üzerinden yapılarak Enpara masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu tamamlanır. Kredi talebini inceleyecek olan enpara.com size en kısa sürede SMS üzerinden geri dönüş sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir